czwartek, 5 stycznia 2012

Zakładka i notes

Ostatnio przybyło mi trochę nowych książek. Uwielbiam czytać tylko nie mam na to wiele czasu. W dodatku czytam wolno, bardzo wolno.
Pomyślałam sobie, że przydałaby się nowa zakładka. No i zrobiłam, bardzo prostą, z pięknego papieru Prima Botanical oraz Kapuśniaczku z Galerii Papieru. Na koniec ozdobiłam ją fioletowym kwiatkiem (również z kolekcji Botanical) i płaskim ćwiekiem.

Doszłam do wniosku, że jeśli chodzi o papierowe robótki to przechodzę kolejne fazy. Najpierw wszystko tuszowałam, potem postarzałam brzegi papieru nożyczkami, a teraz drę...... :)Kilka dni wcześniej zrobiłam sobie okładkę do notesu. Jak myślicie co będzie w środku?


To ma być śpiewnik, już parę tekstów dodałam. 

6 komentarzy:

 1. wow niby taka prosta zakladeczka a jak sie prezentuje :)swietna okladka na ten spiewnik, podoba mi sie uzycie tego listkowego elementu i tan nuteczka w srodku , szal!!!:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Izą! Zakładka jest boska! A śpiewnik? Pilnie potrzebuje piosenek!!! :) la la la...

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że darcie daje bardzo fajne efekty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze wiedziałam, że masz w sobie zwierzaka, tylko nie podejrzewałam, że ujawni się on w takich okolicznościach:P Zakładka śliczna, śpiewnik również:) A te piosenki to Twojego autorstwa?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ten śpiewnik. Też kiedyś jeden miałam, ale nie wyglądał tak efektywnie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja czekam na Twoje nowe wpisy :), nie wierze, ze nic nie znajstrowalas :)))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...